Chefs Culinar AB
Flansbjersvägen 13
232 91 Arlöv

Öppettider: 
Måndag - fredag: 08.00 – 16.00

Chefs Culinar | Växel
+46(0)771-404000

Knappval:

  1. Kundtjänst. Frågor om till exempel leverans och kvalitet.
  2. Innesälj. Här når du din telefonsäljare.
  3. Varuplanering. Här når du våra varuplanerare.
  4. Ekonomi. Här svarar vi bland annat på fakturafrågor.
  5. Inköp. Här når du våra strategiska inköpare.

 

Har du en allmän fråga eller vill komma i kontakt med kundservice via e-post.
kundservice@chefsculinar.se

 

Distriktssäljare | Malmö
Marcus Rönnerfalk
+46(0)763-108933
marcus.roennerfalk@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Malmö och sydvästra Skåne
Joakim Harde
+46(0)705-978262
joakim.harde@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Malmö/Lund och sydvästra Skåne
Patrik Salling
+46(0)735-092835
patrik.salling@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Malmö/Lund och sydvästra Skåne
Mikael Nilsson
+46(0)734-220726
mikael.nilsson@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Blekinge
Carl Gustafsson
+46(0)735-075840
carl.gustafsson@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Malmö och sydvästra Skåne
Richard Edström
+46(0)709546626
richard.edstroem@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Östra Skåne och Österlen
Morgan Öhrman
+46(0)760–153888
morgan.ohrman@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Östra Skåne och Blekinge
Tony Lindgren
+46(0)702-558566
tony.lindgren@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Nordvästra Skåne
Tonny Nilsson
+46(0)709-546622
tonny.nilsson@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Nordvästra Skåne
Robin Sjödahl
+46(0)735-081377
robin.sjodahl@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Göteborg
Sara Anicic
+46 (0) 735120642
sara.anicic@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Göteborg
Alexander Bengtsson
+46 (0) 702936801
alexander.bengtsson@chefsculinar.se

Distriktssäljare | Göteborg
Per-Ola Hansson
+46 (0) 735058215
per-ola.hansson@chefsculinar.se

Produktspecialist | Restaurangutrustning och nonfood
Ulrica Persson
+46(0)708–613410
ulrica.persson@chefsculinar.se

E Commerce Coordinator
Thomas Svensson
+46(0)734-220761
thomas.svensson@chefsculinar.se

Ekonomi
+46(0)771-404000
ekonomi@chefsculinar.se

Centralinköp
+46(0)771-404000
inkop@chefsculinar.se

Försäljningschef
Patrik Anstrin
+46(0)708-153847
patrik.anstrin@chefsculinar.se

VD
Marcus Ahlm
+46(0)771-404000
marcus.ahlm@chefsculinar.se